Organizacja stypy

Stypa (z łac. ulga) to wyjątkowa część pogrzebu. Zazwyczaj wspominamy na niej Osobę Zmarłą, spotykamy się z często dawno niewidzianą rodziną. Zależy nam, aby na organizowanym przez nas poczęstunku żałobnym krewni i przyjaciele mogli w spokoju, w bardziej lub mniej tradycyjny sposób, oddać szacunek tym, którzy odeszli. Stypy przygotowujemy wraz z restauracjami z Torunia i Gniewkowa. Współpracujemy z nimi od wielu lat. Efektem długoletniej kooperacji są m.in. dogodne warunki finansowe dla naszych klientów. Lokale gastronomiczne odpowiedzialne za zorganizowanie poczęstunków żałobnych wybraliśmy z jednego powodu – charakteryzuje je wysoka jakość świadczonych usług. Rodzina i Bliscy mogą samodzielnie dobrać zestawy dań i miejsce uroczystości.

Restauracja Olimpia

jest usytuowana w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Toruniu przy ul. Swietopelka. Lokal znajduje sie w centrum Torunia, ale jego szczególna lokalizacja zapewnia naszym gościom intymność i spokój.

Restauracja Olimpia
Torun, ul. Swietopelka 15/23
e-mail: kontakt@restauracja-olimpia.com.pl
Tel. 56 659 70 89
www.restauracja-olimpia.com.pl

Restauracja Mio Piano

położona jest w centrum Torunia przy ul.Grudziądzkiej.Restauracja tworzy cichy i nastrojowy klimat.Mamy do dyspozycji mniejszą salę, gdzie jesteśmy w stanie przyjąć do 60 gościoraz dużą salę, na której w razie potrzeby możemy przyjąć do 150 osób.Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Tworzymy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Restauracja posiada łatwy dojazd oraz dużybezpłatny parking.

Restauracja Mio Piano

Toruń, ul.Grudziądzka 110 – 114
e-mail: miopiano@miopiano.com
Tel. 56 660 89 16; 603 323 700
www.miopiano.pl

Eden w Gniewkowie

Restauracja zlokalizowana jest w centrum Gniewkowa. Do Panstwa dyspozycji mamy nowo nowo wybudowana klimatyzowana sale mogaca pomiesci nawet 360 osób, wlasny parking oraz ogród, na terenie, którego organizujemy imprezy grillowe i plenerowe. Posiadamy wlasne profesjonalne namioty pod którymi mozemy zorganizowac kazda uroczystosc bez wzgledu na warunki pogodowe.

Restauracja Eden

Gniewkowo,
ul. Sobieskiego 25

e-mail: 6eden6@wp.pl
Tel. 52 355 84 72
www.edengniewkowo.pl