Transport ciała

Przez dwadzieścia lat działalności pomogliśmy wielu Rodzinom w sprowadzeniu ciała bliskich z różnych miast Polski i zagranicy. W ciężkich chwilach zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w organizowaniu transportu z krajów europejskich i spoza kontynentu. W razie potrzeby gwarantujemy transport lotniczy. 

Godna uroczystość zależy nie tylko od profesjonalizmu pracowników, ale również od wysokiej jakości taboru. Dlatego posiadamy trzynaście specjalistycznych i nowoczesnych pojazdów marki Mercedes. Tabor firmy SOTOR składa się z dwóch luksusowych karawanów prezydenckich, autobusu, siedmiu autokarawanów oraz trzech samochodów osobowych.

Luksusowe karawany mercedes

Mercedes Pilato to najnowocześniejszy samochód pogrzebowy w regionie. Jest funkcjonalny i charakteryzuje się niemal artystyczną konstrukcją. To efekt współpracy niemieckich i włoskich inżynierów, dla których ważne były nie tylko motoryzacyjne osiągi, ale przede wszystkim przeznaczenie tego pojazdu do wieloletniej służby w firmie pogrzebowej. Nasza firma posiada dwa takie pojazdy – czarny i srebrny.

Wbrew powszechnej opinii pogrzeb z udziałem karawanu prezydenckiego nie jest uroczystością droższą od innych. Bartłomiej Sobczak, właściciel firmy SOTOR, tłumaczy:

„Nigdy nie chcieliśmy być firmą luksusową, drogą i z przepychem. Możliwości finansowe klientów nie mają wpływu na jakość naszych usług. Jesteśmy po to, żeby ulżyć w trudnych chwilach. Nasza misja pozostaje niezmienna: Pomoc osobom, które utraciły krewnego lub przyjaciela…”