Współpracujemy

Tofifest Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Torunia i jedna z najważniejszych polskich imprez filmowych. Jego znakiem firmowym jest bogaty program oraz ciekawi festiwalowi goście, którzy tłumnie i chętnie zjeżdżają na Tofifest do naszego miasta.

MOPR

Od 2012 r. firma SOTOR organizuje wraz z MOPR-em ceremonie pogrzebowe osób bezdomnych. „Codziennie na ulicy spotykamy osoby wykluczone. Często mijamy je niechętnie i odwracamy głowy. Mamy problem, żeby zauważyć ich godność. Musimy zawsze jednak pamiętać, że ona jest i nie kończy się wraz ze śmiercią. Każdy zasługuje na odpowiedni pochówek. To dla nas bardzo ważne, że możemy go zapewnić torunianom, którzy mieli bardzo trudne życie.” Bartłomiej Sobczak, właścicdiel firmy SOTOR

Nasz Podgórz

Organizacja prowadzi bardzo szlachetne przedsięwzięcie. Społecznicy rewitalizują ewangelickie cmentarze lewobrzeża. To idea nie tylko ciekawa historycznie, ale również wiele mówiąca o nas – mieszkańcach. W końcu po latach sobie przypominamy o niemieckich obywatelach Torunia, którzy jeszcze nie tak dawno tu żyli.

Urząd Miasta Toruń

Od początku działania firmy zawsze korzystano z naszych usług przy organizacji uroczystości pogrzebowych ważnych dla miasta i regionu osób. Odpowiadaliśmy za przygotowanie ceremonii ostatniegi pożegnania generał Elżbiety Zawackiej czy profesora Mariana Biskupa.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika

AUTO FRELIK

Tabor samochodowy firmy SOTOR jest najnowocześniejszym w regionie. Składa się z kilkunastu samochodów marki Mercedes. Wśród nich znajdują się dwa luksusowe karawany. Tak zaawansowana infrastruktura wymaga ciągłej pielęgnacji, dlatego nawiązaliśmy współpracę z autoryzowanym przedstawicielem koncernu Mercedes-Benz w Toruniu – salonem AUTO FRELIK.

FUNDACJA DUCHA

Ta wyjątkowa organizacja pozarządowa jest prekursorem rehabilitacji naturalnej osób z niepełnosprawnością. Organizuje obozy kajakowe i wspinaczkowe, a także rajdy konne. „Uczestnikami tych poczynań są ludzie w różnym wieku i z różnym typem kalectwa.Wszystkie działania mają decydujący wpływ na kondycję psychiczną niepełnosprawnych uczestników, która z kolei stanowi doskonały punkt wyjścia do wszelkich usprawnień fizycznych.” Stanisław Duszyński (1934-2005), założyciel fundacji

ŁYSOMICE

Tańcem towarzyskim pasjonuje się wiele dzieci i młodzieży w naszym kraju. Chcemy pomagać im w rozwijaniu zainteresowań i skłaniać do aktywnego spędzania wolnego czasu. Stąd nasza pomoc dla organizatorów turnieju w podtoruńskim Turznie (gm. Łysomice).

 

Michayland

Coroczny rodzinny festyn organizowany z okazji Dnia Dziecka przez Oratorium bł. Mirosława Markiewicza, które od niemal 20 lat pomaga dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych.

CARITAS

HIP-HOP dla powodzian

Kiedy w 2010 r. nasz kraj znowu przeżywał dramat powodzi – nie czekaliśmy. W kilka dni, razem z naszymi przyjaciółmi z innych firm i organizacji oraz instytucji publicznych, zorganizowaliśmy koncert, na którym zbierano pieniądze na poszkodowanych przez wielką wodę.

URBAN DANCE MEETING

To bardzo ważne dla Torunia wydarzenie. Zjeżdżają na nie specjaliści od tańca ulicznego z całej Polski. Na imprezie młodzi pasjonaci tego gatunku sztuki mogą w cztery oczy spotkać się ze swoimi autorytetami, które na co dzień dostępne są wyłącznie w Internecie. Urban Dance Meeting organizuje Fundacja You Have It.

STRAŻ MIEJSKA

FUNER

Największy portal branży funeralnej